Home Serwis Pogotowie komputerowe Naprawa laptopów Kontakt
 

Usługi informatyczne

Serwis RTV

Cennik

Chipserwis.com.pl
tel. 509-877-854
e-mail:biuro@chipserwis.com.pl

Dane adresowe:
ul. Szczepankowo 90
61-306 Poznań


Wyswietl wiekszą mapę

Oddział 2:

ul. Międzyborska 2
60-162 Poznań


Wyswietl wieksza mapę

 

Często zadawane pytania

Dlaczego zawiesza lub restartuje mi się komputer?

Przyczyn może być bardzo wiele, jednak najczęstsze z nich to nieprawidłowe działanie podzespołów oraz nieodpowiednie operacje, które przeprowadzane są w systemie. Częstą przyczyną restartowania się sprzętu jest również kurz, który zalega np. w układzie chłodzenia.

W przypadku tego typu problemów, pracownicy naszego poznańskiego serwisu komputerowego sprawdzą pracę systemu i podzespołów, diagnozując problem oraz skutecznie go eliminując. Diagnoza jest zawsze dokonywana bezpłatnie.

Co jest powodem nie włączania się laptopa?

Problem może dotyczyć któregoś z podzespołów, np. zasilania, karty graficznej albo płyty głównej.

W tym przypadku otwieramy obudowę i dokonujemy niezbędnych napraw pogwarancyjnych. Poza wymianą wadliwych komponentów, zajmujemy się również serwisem układów elektronicznych, zepsutych gniazd, matryc itd.

Co zrobić, gdy drukarka przestała drukować?

W tym przypadku najczęstszymi problemami są błędy we współpracy sprzętu z komputerem oraz pojawienie się w jego wnętrzu ciała obcego. Zajmujemy się sprawdzaniem stanu sprzętu, poprawności połączeń oraz instalowaniem odpowiednich sterowników.

Dlaczego nie mam dostępu do internetu?

Uszkodzona wtyczka, źle skonfigurowany router, wirusy, błędne sterowniki – przyczyn niedziałającego internetu jest sporo, a my je znajdujemy i szybko eliminujemy. Sprawdzamy stan plików konfiguracyjnych, usuwamy niepożądane oprogramowanie itd.

Co zrobić, gdy nie widzę nic na monitorze?

W takim przypadku zajmujemy się reperowaniem lub wymianą zasilania albo świetlówek, a także sprawdzamy stan karty graficznej, która również może być powodem problemu. Do naszych zadań zalicza się skontrolowanie stanu wtyczek i gniazd.

Za co płacę?

Za profesjonalną obsługę i skuteczne wyeliminowanie problemu. W przypadku naszego pogotowia komputerowego z Poznania dojazd do Klienta jest w większości przypadków bezpłatny, a nic nie kosztuje u nas diagnoza usterki.Home - Serwis - Pogotowie komputerowe - Naprawa laptopów - Kontakt

Copyright 2014 © chipserwis.com.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.