Home Serwis Pogotowie komputerowe Naprawa laptopów Kontakt
 

Usługi informatyczne

Serwis RTV

Cennik

Chipserwis.com.pl
tel. 509-877-854
e-mail:biuro@chipserwis.com.pl

Dane adresowe:
ul. Szczepankowo 90
61-306 Poznań


Wyswietl wiekszą mapę

Oddział 2:

ul. Międzyborska 2
60-162 Poznań


Wyswietl wieksza mape

 

Modernizacja komputerów

Zapraszamy do naszego poznańskiego serwisu, w którym specjalizujemy się w modernizacji laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Dzięki odpowiedniej rozbudowie albo wymianie podzespołów na inne, możliwe będzie usprawnienie działania sprzętu i dostosowanie go do aktualnych standardów.

W dobie błyskawicznego rozwoju technologicznego, kiedy to na rynek wprowadzane są coraz bardziej innowacyjne rozwiązania techniczne, warto nadążać za trendami i posiadać urządzenie odpowiadające największym wymaganiom. Dzięki nam nie będziesz musiał kupować nowego sprzętu, bowiem zrobimy wszystko, aby ulepszyć ten, który posiadasz. Jest to dużo bardziej opłacalne.

Czym się zajmujemy?

  • rozbudową pamięci operacyjnej RAM, co wpłynie na szybkość działania sprzętu i umożliwi sprawniejsze korzystanie z rozbudowanych programów oraz użytkowanie większej ich liczby w tym samym czasie,
  • wymianą karty graficznej, co jest szczególnie korzystne dla miłośników wirtualnej rozrywki,
  • wymianą zasilacza i modyfikowaniem układu chłodzenia,
  • wymianą dysku twardego na bardziej pojemny,
  • wymianą procesora, płyty głównej, napędów oraz obudowy,
  • montażem kart rozszerzeń, np. Tunera TV czy kontrolera USB.

Fachowcy naszego serwisu komputerów z Poznania są w stanie wymienić pojedyncze podzespoły, jak również całkowicie zmodernizować komputer. Wiąże się z tym zawsze sprawdzanie stabilności działania urządzenia, a także instalacja wszelkiego rodzaju sterowników, niezbędnych do prawidłowego użytkowania sprzętu.

Zawsze udzielamy porad związanych z wyborem odpowiedniego wyposażenia, dostosowując tym samym rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Radzimy również jak użytkować zmodernizowany lub naprawiony laptop czy komputer i należycie o niego dbać.Home - Serwis - Pogotowie komputerowe - Naprawa laptopów - Kontakt

Copyright 2014 © chipserwis.com.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.