Home Serwis Pogotowie komputerowe Naprawa laptopów Kontakt
 

Usługi informatyczne

Serwis RTV

Cennik

Chipserwis.com.pl
tel. 509-877-854
e-mail:biuro@chipserwis.com.pl

Dane adresowe:
ul. Szczepankowo 90
61-306 Poznań


Wyswietl wiekszą mapę

Oddział 2:

ul. Międzyborska 2
60-162 Poznań


Wyswietl wieksza mapę

 

Czyszczenie układu chłodzenia

Jednym z ważniejszych podzespołów komputera jest układ chłodzenia, który umożliwia odpowiednią pracę innych komponentów, a także zapobiega przegrzaniu się procesora lub układu graficznego. Jego nieodpowiednie działanie może prowadzić do zmniejszenia wydajności urządzenia, a w ostateczności do spalenia się procesora, płyty głównej lub grafiki.

Najczęstszym problemem wpływającym na niestabilność układu chłodzenia jest kurz, którego nadmierna ilość może uszkodzić układ. Bardzo istotna jest więc odpowiednia profilaktyka, o którą zadbają specjaliści naszego poznańskiego serwisu komputerowego. Posiadamy duże doświadczenie i odpowiednie narzędzia do tego, aby czyścić skutecznie i kompleksowo, docierając nawet do ukrytych głęboko podzespołów. Dzięki naszym dokładnym działaniom możliwe jest znaczne przedłużenie żywotności układu oraz poprawienie efektywności chłodzenia w laptopie lub komputerze stacjonarnym. Dokonujemy również napraw oraz wymieniamy części, takie jak termopady czy pasty termoprzewodzące.

Kiedy warto zgłosić się do naszego serwisu laptopów i komputerów?

  • urządzenie pracuje wolniej niż dotychczas,
  • urządzenie samo się restartuje,
  • czuć wyraźne podwyższenie temperatury obudowy,
  • z wlotów wydzielana jest większa ilość ciepła,
  • wiatrak chłodzący pracuje zbyt głośno.

W zakresie naszych działań znajdują się demontaż obudowy, czyszczenie, aplikacja świeżej diamentowej pasty termoprzewodzącej, wymiana uszkodzonych elementów, ponowny montaż, sprawdzenie temperatury podzespołów i szybkości, z jaką pracują wentylatory. Zadania realizujemy tak szybko, jak to możliwe, gwarantując ich skuteczność.Home - Serwis - Pogotowie komputerowe - Naprawa laptopów - Kontakt

Copyright 2014 © chipserwis.com.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.